Loading...
Bizi Tanıyın2018-08-04T22:22:10+03:00

NELER YAPIYORUZ?

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sürdürülebilir ve kalıcı, yüksek standartlara sahip, estetik değerleri yüksek,müşteri bütcesini aşmayan ve sizi standartlardan uzaklaştıran yapılar üretmeyi ilke edinen TANER TUTKAN MİMARLIK, insan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, sürdürülebilir mekânlar kurgulama bilinciyle tasarımlarına yön vererek siz değerli müşterilerine sunuyor.

YETENEKLERİMİZ

MİMARİ 97%
PEYZAJ 96%
PROJE YÖNETİMİ 96%
İÇ MİMARİ 97%
MÜHENDİSLİK 98%
ŞANTİYE 98%

SÜRECİMİZ

Mimari projelerimizde tasarım sürecinden başlayıp uygulama süreci bitene kadar detaylı olarak tüm projelerinizde sizlerin yanında bulunmaktayız.

BEYİN FIRTINASI

PROTOTİPLEME

TESLİM

İç mekan tasarımlarında ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra size özel konseptler ile mekanınıza uygun tasarımlara sizinle beraber karar verip uyguluyoruz.
İş takiplerinde sizler için projenizi her an yerinde takip ederek gerekli müdahaleleri yerinde ve zamanında yapıyor ve sizler için sorunsuz bir uygulama sağlıyoruz.Uygulama sırasında her iş kalemi ayrıntıları ile hesaplanarak gerekli sözleşmelerde sizin için aracı olup,tamamlanan her iş kalemini sizin için denetleyerek gerekli hakediş raporlarını hazırlamaktayız.